rozładunek samochodu przeprowadzki krajowej

Przeprowadzki międzymiastowe i krajowe w całej Polsce. Oferta tanich usług transportowych.

Przeprowadzki krajowe wiążą się z przewozem towarów i rzeczy na dłuższą odległość, zazwyczaj pomiędzy dwoma większymi miastami jak Kraków, Warszawa, Katowice Wrocław czy Poznań. Indywidualne podejście do przeprowadzki, generuje dodatkowy stres ze względu na wynajęcie samochodu dostawczego, częsty brak ubezpieczenia swojego mienia, czy realizacja takiego transportu bez pomocy innych. Z doświadczenia wiemy, że zaoszczędzi się na tym naprawdę kilkanaście złotych, ale czy przełoży się na stracony czas, stres i zmęczenie fizyczne.

Dlatego nasza firma przeprowadzkowa międzymiastowa  kierujemy swoją ofertę właśnie od Ciebie ! Oferujemy Ci przeprowadzki krajowe na terenie Polski. Dzięki temu wszystko pójdzie sprawnie i bezproblemowo, a cała odpowiedzialność za Państwa mienie będzie spoczywać na nas. Planujemy całą przeprowadzkę od początku do końca, posiadamy wszelkie potrzebne zasoby do jej zrealizowania.

Zatrudniamy wykwalifikowany zespół ludzi, który przyjdzie Ci z pomocą, doradzi i zaplanuje jak przewieść nawet najmniejszy drobiazg, doniczkę z ulubionym kwiatem, antyczne meble, czy przeszklone drzwi przez niekiedy kilkuset kilometrowe odcinki trasy, co więcej cała odpowiedzialność jest na naszych barkach.

Kompleksowo zajmiemy się pakowaniem, znoszeniem i załadunkiem oraz zabezpieczaniem wraz z transportem Twojego mienia w tym np. mebli oraz sprzęty AGD i RTV, docierając do każdego miejsca na terenie całej Polski. Po dotarciu do celu również podejmiemy się rozładunku, wniesienia oraz rozpakowywania i ustawienia twojego sprzętu w nowym biurze, mieszkaniu czy domu.

Przeprowadzki krajowe – cennik usług transportowych.

Z doświadczenia wiemy, że każda przeprowadzka jest inna i należy podejść do tej usługi transportowej indywidualnie, zarówno praktycznie jak i cenowo. Wszystko w dużej mierze uzależnione jest od wymogów klienta. Największy wpływ na cenę w przypadku przeprowadzki krajowej ma odległość jaką trzeba przebyć. Drugim czynnikiem wpływającym na cenę  jest, obsługa przeprowadzki międzymiastowej: ilość potrzebnych osób oraz zakres działań firmy przeprowadzkowej. Trzecim dość ważnym aspektem, jest wielkość przestrzeni ładunkowej jaką potrzebuje klient. Ze względu, że prowadzimy również działalność z branży rozrywkowej, często mamy puste przebiegi na trasach przez co nasze ceny przeprowadzki w stosunku do konkurencji są bardzo niskie. Ogólne ceny za nasze usługi na trasie Kraków – Warszaw.

pakowanie rzeczy do kartonu przeprowadzki międzymiastowe
ładowanie kartonów do auta przeprowadzka krajowa

Przeprowadzki krajowe – Zakres usług transportowych

  • zaopatrzenie klienta w materiały do pakowania rzeczy
    (kartony, worki, kastry, folie bąbelkowe i strech, taśmy jedno i dwustronne samoprzylepne) )
  • montaż i demontaż mebli
  • pakowanie i rozpakowywanie mienia,
  • znoszenie i wnoszenie mienia
  • rozładunek i załadunek mienia,
  • transport zawsze na czas,
  • ubezpieczenie transportowe podczas przeporwadzki,
  • rozlokowanie mebli i sprzętu w pomieszczeniu,