transport mebli Kraków

Tani przewóz rzeczy i najtańszy transport mebli w Krakowie.

Reprezentujemy usługi firmy przeprowadzkowej z dużym doświadczeniem. Oferta skierowana jest zarówno do firm i instytucji oraz osób fizycznych. Mamy rozbudowany zakres usług, a w nich tani transport mebli, który wchodzi w skład całej przeprowadzki w Krakowie lub innym mieście. Charakteryzuje nas tani przewóz rzeczy i bezpieczny transport mebli. Z naszych usług może skorzystać każdy, komu zależy na bezproblemowej i ekspresowym przewozie sprzętu RTV i AGD, mebli, antyków, fortepianów czy pianin.      

przewóz mebli Kraków

Zakres usług a transport mebli w Krakowie. Niskie ceny.

Realizując dużą ilość zleceń doszliśmy do wniosku, że przewóz mebli to częsta usługa na terenie Krakowa. Dlatego podchodzimy kompleksowo do tego typu zleceń. Przewieziemy każdy rodzaj mebli: (meblościanki, szafy, krzesła, łóżka, sofy, kanapy, fotele, biurka, stoły i stoliki) oraz inne rzeczy wielogabaratowe. Podejmiemy się również załadunku i rozładunku waszego mienia. Posiadamy specjalne i nowoczesne samochody do przewozu mebli (meblowozy, kontenery i bagażówki). Są one przygotowane do bezpiecznego transportu Twojego mienia nie tylko na terenie Krakowa ale i całej Polski. Usługi transportowe realizujemy profesjonalnie i niezawodnie, a szczególności staramy się aby każde zlecenie odbywało się bez jakichkolwiek zakłóceń. Warto wybrać ofertę naszej firmę przeprowadzkową z Krakowa, realizujemy usługi w niskich cenach. Chętnie zaangażujemy się w każdego nowe wyzwania, w każdym zakątku Polski. Owocuje to nawiązaniem nowych kontaktów i zleceń.
tani transport mebli
przewóz mebli w Krakowie

Oferując transport mebli i rzeczy zyskujesz od nas.

– wykonanie usługi w umówionym terminem;
– profesjonalne doradztwo i indywidualne podeście do zlecenia;
– ubezpieczaniem twojego ładunku;
– wynajęcie samego samochodu z kierowcą;
– bezpieczne zabezpieczenie mebli przed uszkodzeniem podczas transport przy użyciu elementów tekturowych i plastikowych, foli bąbelkowych i strechu;
– kompleksowa usługa (wnoszenie i znoszenie rzeczy oraz załadunek i rozładunek mienia).

Przygotowywanie mebli do transportu.

Jest dla nas jasne, że meble to jeden z ważniejszych elementów wystroju biura, domu czy mieszkania. Dlatego też warto zwrócić uwagę przed rozpoczęciem przeprowadzki  na:
– całkowicie opróżnić zawartość rzeczy w meblach
– zdemontować wszytki delikatne elementy szklane oraz luźne półki i zabezpieczyć je każdą z osobna.
– zabezpieczyć meble folią bąbelkową lub strechem przed wyniesieniem z budynku.
– narożniki zabezpieczyć wyprofilowanym tekturowym lub plastikowym elementem
– wszelkie klucze do szafek, dokleić do wewnętrznej strony mebla.

transport mebli - pakowanie do auta

Usługi tego typu pakowania i rozpakowywania, możemy zrealizować sami lub jeśli klient sobie życzy wykonać je w swoim zakresie. Staramy się aby przewóz mebli przebiegał bez komplikacji i zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W ramach usługi przeniesiemy i załadujemy meble na bagażówkę lub samochód typu kontener, a następnie po dotarciu do celu rozładujemy i wniesiemy rzeczy wraz z ich rozstawieniem po pomieszczeniach. Nasze rozwiązania łączą ze sobą tani transport mebli w Krakowie, który  współgra z indywidualnym podejściem do zlecenia i fachowym dworactwem dla klienta. Zajmujemy się również utylizacją i wywozem mebli w Krakowie.