Taxi bagażowe, transport bagażowy, najtańsza bagażówka w Krakowie.

Potrzebujesz skorzystać z ekspresowych usług transportowych taxi bagaż na terenie Krakowa lub okolic to dobrze trafiłeś. Nagła przeprowadzka biura, firmy lub mieszkania z nami nie ma problemu, pomożemy w pakowaniu, załadunku, rozładunku i rozpakowaniu rzeczy i oczywiście w bezpiecznym transporcie. Chętnie przewieziemy duże zakupy np. sprzętu RTV i AGD oraz mebli. Jedziesz na lotnisko, a bagaż podręczny to za mało , również możesz skorzystać z naszych usług transportowych zawieziemy Ciebie i twoje bagaże pod same drzwi lotniska. Budujesz lub remontujesz mieszkanie lub dom, zakupiłeś materiały budowlane w markecie. Zadzwoń a pojawimy się do 30 min, pomożemy zapakować , przewieść i wnieść twoje zakupy.

ekspresowe taxi bagażowe

Na czym opiera się usługa: transport bagażowy i najtańsze taxi bagażowe.

Usługa transportowa taxi bagażowe Kraków lub bagażówka opiera się na ekspresowym transporcie twoich rzeczy z jednego miejsca na drugie na terenie Krakowa i okolic. Polega na podstawieniu taksi bagażowego w określonym przez Państwa miejscu i czasie. Pojazd taki jest w stanie przewieźć prawie każdy ładunek. Co najważniejsze rzeczy i sprzęt są dokładnie zabezpieczone przez transport bagażowy na taksówce bagażowej i ubezpieczone z OC firmy w razie wypadku. W zakresie usługi taksówki bagażowej wchodzi najem auta z aktywnym kierowcą wraz z dodatkowymi tragarzami w razie potrzeby.Dzięki czemu skróci i usprawni to czas realizacji całej usługi.

Co przetransportuje taksi bagażowe w Krakowie

Proponujemy transport bagażowy na najwyższym poziomie, dlatego staramy się przetransportować wszystko od 1kg do 1,5 tony. Zarówno transport drobnicowy, małe rzeczy i duże przedmioty, oraz żywy inwentarz. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń ładunkowa naszych samochodów służąca również do przeprowadzki, posiada gotowe zaczepy do pasów transportowych i list mocujących. Dzięki temu zapewniamy bezpieczeństwo powierzonego mienia nawet na dłuższych dystansach np. przeprowadzkach międzymiastowych.

Obszar działania transportu bagażowego i bagażówki.

Ze względu na to że siedziba naszej firmy przeporwadzkowej i transportowej znajduje się w Krakowie w dzielnicy (Prądnik Biały) oferujemy ekspresowe usługi naszego taxi bagażowego na terenie Krakowa i okolic (Dojazd do 30min). Jeśli transport bagażowy jest zaplanowany z wyprzedzeniem, kilku dni realizujemy zlecenia jako standardowe usługi transportowe na terenie całego kraju. Zarządzamy dużą flotą aut dostawczych wraz z profesjonalnym personelem, dzięki czemu żadne zlecenie nie jest nam straszne.

transport mebli bagażówką w Krakowie

Zakres usług w transporcie bagażowym – Taxi bagażowe Kraków

pakowanie podestów scenicznych taxi bagażowego

– sprzęt elektroniczny RTV i AGD
– materiały budowlane
– transport mebli – (fotele, kanpy, łóżka, krzesła, szafy, komody)
– urządzenia biurowe – (przeprowadzki biur)
– żywy inwentarz
– wystawy muzealne
– urządzenia dla osób niepełnosprawnych
– regały magazynowe
– sprzęt i konstrukcje sceniczne (podesty sceniczne, nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, meble eventowe)

­­­Najtańsze taxi bagażowe Kraków – Cennik.

usługi bagażowe w Krakowie

– bagażówka od 40 zł. netto / 1 godz. (pojemność 16m3)
(wymiary (dł. 4m x szer. 1,8m x wys: 2,2m)
– kontener od 45 zł. netto / 1 godz. (pojemność 20m3)
(wymiary (dł. 4m x szer. 2,2m x wys: 2,2m)
– przyczepa od 30 zł netto / 1 godz
(wymiary (dł. 3m x szer. 2m x wys: 1,5m)
– transport po za obszar Krakowa od 1 zł. netto / 1 km
– darmowy dojazd do miejsca załadunku
– wystawiamy fakturę
– w niedzielę i święta oraz w godzinach między 22:00-6:00 – od 10% więcej

Jeśli twoje zapytanie jest nie typowe zachęcanym do kontaktu telefonicznego lub emailowego darmowa wycena od ręki.
Szczegółowe ceny na przeprowadzki Kraków cennik.