Pewny, bezpieczny i tani transport w Krakowie i okolicach.

usługi transportowe Kraków

Od 2013 roku świadczymy usługi transportowe w Krakowie. W tym momencie tani przewóz towarów realizujemy na terenie małopolski, jak również całej Polski. Możesz być pewien, że zamawiając nasze usługi transportowe, będziemy w wyznaczonym miejscu i czasie, twoje mienie będzie zawsze w nienaruszonym stanie, a przesyłka dotrze do Ciebie zanim się obejrzysz. Nasz wykwalifikowany personel w tym spedytorzy i kierowcy, są przygotowani na najbardziej nietypowe zlecenie transportowe na terenie Krakowa i całej Polski. Charakteryzuje ich  pracowitość, pomysłowość i odpowiedzialność. Dzięki dużemu zapleczu samochodów i profesjonalistów jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo.

Usługi transportowe Kraków – Cennik

Taxi bagażowe

Taxi bagażowe charakteryzuje się ekspresowym dotarciu do klienta na terenie Krakowa i okolic. Ta usługa transportowa oferuje: transport mebli, tanie przeprowadzki firm, biur, mieszkań i domów. W zakresie jest również transport bagażowy w tym:  przewóz sprzętu AGD i RTV, materiałów budowlanych, części samochodowych. Często potocznie nazywana “bagażówka Kraków”. Taxi towarowe jest droższą usługą, gdyż masz ja od ręki i nie musisz wcześniej tego planować. Odezwij się do nas a przygotujemy, indywidualny cennik.

 

taxi bagażowe w Krakowie na parkingu
Transport mebli. Wnoszenie drewnianego regału po schodach w Krakowie

Transport mebli – przewóz rzeczy i towarów

W trakcie przeprowadzki, jednym z głównych utrudnień jest transport mebli na terenie Krakowa lub innych miast. Często ze względu na rozmiary należy zdemontować część z nich, żeby dało się je przetransportować. Realizujemy przewóz mebli na krótki i długich trasach. Nasz cennik transportu mebli wraz montażem i demontażem jest bardzo konkurencyjny, przez co przewóz mebli w Krakowie jest bardzo tani. Działamy sprawnie i szybko, a wasze mienie zostanie przewiezione bez szwanku i będzie ubezpieczone. Realizujemy tanie przeprowadzki mebli w tym: szaf, regałów, biurek, kanap, łóżek, krzeseł, stołów, foteli. 

Przeprowadzki krajowe i międzymiastowe

Przeprowadzki krajowe są jedną z usług transportowych realizowanych na terenie całej Polski. Oferujemy zarówno podstawienie samego auta dostawczego z kierowcą, jak również z obsługą tragarzy, którzy pomogą w pakowaniu, noszeniu i załadowaniu. Transportujemy meble, sprzęt AGD i RTV oraz rzeczy wielkogabarytowe. Bez problemu podejmiemy się przeprowadzki firm, biur, mieszkań i domów na długich dystansach np. Kraków – Warszawa,  Kraków – Wrocław czy Kraków-Gdańsk. Nasz cennik przeprowadzek międzymiastowych jest konkurencyjny w stosunku do innych – TANIEJ NIE ZNAJDZIESZ !!!.

przeprowadzki międzymiastowe jadący samochód dostawczy
przeprowadzki firm i biur Kraków

Przeprowadzki firm i biur w Krakowie

Zmiana miejsca prowadzenia działalności wiąże się z przeprowadzką biura, a niekiedy nawet całej firmy. Nasze usługi kierujemy do każdej firmy, która potrzebuje wsparcia w zakresie przemieszczania i transportu rzeczy. Częstymi klientami są biura nieruchomości i rachunkowe, które dodatkowo korzystają z usługi niszczenie dokumentów na terenie Krakowa. Transportujemy rzeczy biurowe zarówno wielkogabarytowe jak i drobnicę. Naszym głównym atutem jest niska cena i ekspresowe realizowanie zlecenia. Zapewniamy materiały do pakowania oraz pracowników, którzy spakują cały sprzęt za Ciebie.  

Przeprowadzki mieszkań i domów

Planujesz zmienić mieszkanie lub dom z nami twoja przeprowadzka w Krakowie przebiegnie szybko, tanio i kompleksowo. Realizujemy transport mebli, sprzętu AGD i RTV, wynajem pracowników i samochodu dostawczego z kierowcą. Realizujemy przeprowadzki dla osób prywatnych w tym sprzątanie piwnicy, strychu czy garażu. Oferujemy tanie przeprowadzki na terenie całej Polski, już od 50zł / 1h i 0,8zł / 1km. Kompleksowo przeprowadzimy Cię przez cały proces wyprowadzki od planowania poprzez realizację.

przeprowadzki mieszkań i domów w Krakowie